Виробництво міжкімнатних дверей – найпоширеніші технології

 Процес промислового виробництва сучасних міжкімнатних дверей досить складний, складається з ряду послідовних етапів та вимагає використання високотехнологічного обладнання на кожному етапі.
 Однією з найсучасніших технологій в даний час вважається виробництво дверей з переклеєного масиву.
Опишемо, наприклад, перші етапи виготовлення дверей з масиву хвойної деревини (найчастіше сосни). Спочатку деревина повинна бути доведена до необхідного ступеня просушування - допустимо не більше 6-8% вологи. Для просушування використовуються сушарки різної конструкції, процес може проводитися в умовах підвищеного тиску. Час, що витрачається на процес, має становити не менше 16-18 днів.
Подальший етап - видалення з просушеного матеріалу дефектів - сучків, ділянок з тріщинами, смоляних кишень тощо. Допускається використання фрагментів тільки з рівномірним розподілом деревних волокон.
 В процесі виготовлення брусків проводиться їх збір, тобто зрощення на шипи по довжині і склеювання по ширині. Зібрана заготівля витримується більше доби - до закінчення процесу полімеризації клею. Потім бруски обрізаються до робочих розмірів. З переклеєного масиву формується дверна коробка. Вона обшивається поверх тонкими плитами МДФ - суть цієї дії в тому, щоб додатково стабілізувати полотно. Поверх МДФ наклеюється шпон, або ламінат, тоді двері набувають задуманого вигляду.
 Виробництво міжкімнатних дверей з масиву може вестися і за спрощеними технологіями. Як правило, ні до чого хорошого для споживача це не призводить. При використанні таких технологій не використовується обладнання для нарізання шипів на торцевих сторонах брусків, вони просто склеюються і обробляються ДСП або ДВП.
 До чого ведуть ці спрощення? Для виробника - до здешевлення процесу. Для покупця - до великого ризику деформації дверного полотна і дверної коробки. Причому при недостатньому просушуванні використаного пиломатеріалу ступінь деформації може бути досить значною. Двері можуть перекоситись до тієї міри, що просто не зможуть відкриватись і закриватись. Так що судіть самі - чи є сенс вибирати ті міжкімнатні двері від великих, добре відомих виробників, які гарантують дотримання всіх тонкощів технологічних процесів, як наприклад міжкімнатнідвері від Фабрики ЮА.

 Ще трохи про виробництво дверей економ класу. Так звані мобільні двері виробляються простіше. Це дозволяє істотно знизити з вартість - стільникові двері все-таки однозначно вважаються економ-варіантом. В цьому випадку не використовуються переклеєні бруски, а найчастіше - проста рейка, яка виступає в якості матеріалу для обв'язки (каркаса) дверей. На каркас наклеюються листи деревостружкових плит МДФ. Порожній простір між листами заповнюється сотами - паперовими порожніми структурами. Так виробляються недорогі і легкі двері. Зовнішня обробка у них теж, як правило, не дуже дорога - різні види штучного покриття. Дизайн таких дверей досить невиразний. Зокрема, не використовуються скління і фільонки, ці головні дизайнерські елементи в оформленні міжкімнатних дверей. Крім того, стільникові двері мають гірші показники міцності, не можуть забезпечити повноцінної звукоізоляції приміщень.

Основна термінологія для грамотного вибору дверей

 На сьогоднішній день, покупка міжкімнатнихдверей не складе жодних труднощів, адже сучасний ринок буквально переповнений найрізноманітнішими пропозиціями від економ до преміум класу. Часом у покупців виникають труднощі у процесі вибору дверей, тому пропонуємо вам ознайомитись з основною термінологією, з якою Ви можете зустрітись вивчаючи інформацію про двері.

 
Дверна коробка або короб – нерухомо закріплена до стін дверного отвору складова дверей, на яку навішують дверне полотно. Маскується лиштвами, які можуть бути накладними або телескопічними. Коробка може бути виготовлена ​​з різних матеріалів.

 Лиштва - дерев'яні планки, що приховують щілини між стіною і коробом. Розташовуються по периметру дверної коробки.





 Двернеполотно – основна, рухома частина дверної конструкції, власне і робить двері дверми. Найбільш поширені дверні полотна каркасного типу, каркас виготовлений, як правило, з брусків деревини хвойних порід. Каркасна конструкція полегшує двері, зменшує навантаження на фурнітуру. У каркасних дверях внутрішні порожнини заповнені різним наповнювачем - стільниковим, або МДФ. Каркасні двері зазвичай мають більш стабільну геометрію, ніж інші варіанти.

 Обв'язка дверного полотна (каркасна конструкція) - дерев'яні бруски, укладені по периметру двері.

 Середники - дерев'яні бруски, що розділяють на частини дверне полотно. Зазвичай обмежують фільонки і скла, з'єднують частини обв'язки.

 Фільонка – тонкі вставки в дверному полотні, що надають йому рельєфної форми та полегшують його вагу.

 Розкладки - тонкі профілі, що прикрашають полотно, що маскують місця кріплення стекол або фільонок.

 Фрамуга – частина дверної конструкції, яка призначена аби звузити дверний отвір зверху або збоку. Цей елемент доречний в будинках з високими стелями 3 і більше метра, або в тих місцях, де попередньо не планувалось встановлювати двері.
Отож, знаючи основні визначення зробити покупку буде набагато простіше.

 Консультанти Фабрики ЮА завжди готові детально відповісти на всі ваші питання, та допоможуть обрати саме ті двері, які найкраще вам підходитимуть по ціновому діапазону та за технічними характеристиками.

Непідробна ефектність міжкімнатних дверей з 3D-обробкою

 Вибір міжкімнатних дверей - з одного боку приємний, але з іншого виключно відповідальний процес. Якщо з визначенням колірної гами і стилю цього виробу все досить зрозуміло, то по відношенню до матеріалу обробки такого стверджувати не будемо. Поряд з класичними моделями, сучасний ринок пропонує все більш привабливі зразки, що відрізняються чудовими зовнішніми і експлуатаційними якостями. Серед таких новинок, відносно недавно представлених на ринку дверної продукції, виділяють двері з 3D ефектом.

 Відмінні риси дверей з 3D ефектом

 Саме поняття «3D ефект» має на увазі під собою візуальне сприйняття предмета в тривимірному вимірюванні. Тобто в нашому випадку - це, так зване, об'ємне оздоблення дверей, особливість якого полягає в максимальній передачі структури і текстури натуральної деревини. При цьому візуальна складова повністю підтримується тактильними відчуттями, що в сукупності надає приголомшливо близький до оригіналу ефект. В результаті двері, оброблені таким матеріалом, має поверхню з об'ємним, справжнім деревним малюнком


 У контексті інтер'єру такі двері наділяють внутрішній простір приміщення незвичністю, оригінальністю, дивовижною свіжістю ідеї. 3D-обробка дозволяє уникнути традиційних, банальних і давно відомих рішень, виступає справжнім ноу-хау в світлі останніх розробок. Тільки завдяки досконалим технологіям сьогоднішнього дня, можна милуватися по-справжньому творчим підходом їх творця. Двері, декоровані 3D шпоном - це безпрограшний варіант для будь-якого дизайнерського рішення.

 Як досягають 3D ефекту

 Що ж може виступати в якості оздоблювального матеріалу, що додає дверному полотну незвичайного і особливо привабливого вигляду? На сьогодні з цією метою використовують МДФ панелі, а також спеціальні поліпропіленові плівки, які мають рифлену поверхню і досить непогано імітують натуральне дерево. Така технологія (нанесення поліпропіленової плівки) має місце при покритті двері екошпоном - штучним аналогом натурального шпону. Це, безумовно, відмінний варіант, що дійсно відповідає сучасним віянням.

 Не менш краща, з точки зору виносливості в експлуатації, технологія, що в точності повторює текстуру деревини - фанерування шпоном fine-line. Представляючи собою реконструйований натуральний шпон, матеріал здатний ідеально імітувати фактуру натурального дерева, створювати неповторні по візуальному сприйняттю ефекти, дарувати внутрішньому оздобленню нескінченну гармонію і красу.

 Придбати якісні двері з 3D ефектом ви зможете на сайті компанії Дверна Мануфактура. Тут ви знайдете багато варіантів за доступними цінами, що стануть гідним та красивим доповненням вашого інтерєру.