Як правильно поєднати підлогове покриття та міжкімнатні двері

 Для кожного інтерєру найважливішим є правильне поєднання всій його елементів, а також правильна колірна гамма. Як нам вже відомо, двері необхідно встановлювати в останню чергу по закінченню усіх ремонтних робіт, коли підлога, стіни та стеля готові. Тому, раді запропонувати вам декілька найважливіших порад для правильного поєднання підлогового покриття та міжкімнатних дверей:


  • Найчастіше міжкімнатні двері підбирають в тон до кольору підлоги і абсолютно не обов’язково, щоб цей був ідентичний колір. Хоча відтінки можуть відрізнятись на декілька тонів - колір дверей не повинен бути чужим інтерєру та повинен мати якусь прив’язку до його інших елементів.
  • Обираючи максимально подібні відтінки ламінату та дверей можна орієнтуватись за назвою. Найчастіше виробники вказують на упаковці якій породі дерева відповідає виріб.
  • Якщо ви не є прихильником класичних варіантів оформленням інтерєру то можете обрати двері, колір яких буде різко контрастним з відтінком підлогового покриття, наприклад: білий ламінат Львів і темні двері.
  • Як не стандартний варіант, можна обрати двері, що різко відрізнятимуться від кольору підлоги та практично зливатимуться зі стінами. Таке рішення, можливо, звучить дещо складно, проте матиме чудовий вигляд.
  • Велике значення має єдина стилістика. Двері не повинні різко відрізнятись та привертати до себе найбільше уваги з поміж усіх елементів інтерєру. Для прикладу класичний інтер’єр, аж ніяк не поєднаєте з дверми в стилі мінімалізм.
  • Якщо ви не можете визначитись серед величезного дверного ринку, оберіть нейтральні, для прикладу – білі двері, що зможуть поєднатись з більшістю сучасних сталевих рішень та матимуть дорогий і стильний вигляд.
  • Не забувайте про такий важливий елемент, як плінтус. Правильно підібраний відтінок плінтусу може гармонійно поєднати два абсолютно різні кольори. Плінтус може бути абсолютно ідентичним з кольором дверей та контрастним до підлоги, лиштви чи меблів.
  • Якщо міжкімнатні двері розділятимуть кімнати з різними видами підлогового покриття, підбирайте такі двері, що підходитимуть для інтерєру обидвох кімнат.

Немає коментарів:

Дописати коментар