Вибираємо білі міжкімнатні двері

 Напевно всі пам'ятають ті часи, коли для міжкімнатних дверей був прийнятний лише один колір - білий. У яке приміщення ви б не потрапили, будь то квартира, будинок, або школа, двері були всюди однаковими.Це пояснювалося слабким розвитком технологій виробництва. У підсумку, вони всім так набридли, що після того як на будівельному ринку з'явилися різні забарвлення, про білий колір на деякий час забули.
 Але, наситившись різноманітністю, споживачі знову почали придивлятися до білого. І сьогодні білі міжкімнатні двері знову на піку популярності.

 Чим же пояснити їх привабливість для дизайнерів і звичайних людей? Мабуть в них є щось особливе. У даній статті ми спробуємо розібратися що саме.
ЛЕГКІСТЬ
 Біліміжкімнатні двері виглядають легкими і практично невагомими. Вони не навантажують простір і не роблять на нього зайвого тиску.

 Це дає можливість використовувати їх в маленьких прихожих і коридорах з великою кількістю виходів. На відміну від дверей темних відтінків, що роблять кімнату похмурою і тісною, світлі двері дають зворотний ефект.
 Завдяки цій властивості, білі міжкімнатні двері виглядають поза конкуренцією в будь-якому прохідному приміщенні, або маленькій кімнатці.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
 Універсальність світлих дверей полягає у відсутності необхідності підбирати їх до стінових конструкцій, або відтінків меблів.

 Наприклад, двері мають текстуру дерева можуть конфліктувати з меблями, паркетом, або ламінатом. В даному випадку необхідно з обережністю вибирати деревину схожу по малюнку і кольору. З білими міжкімнатними дверима такі проблеми вам будуть чужими. Встановивши світлі двері, ви зможете в кожній кімнаті будинку використовувати будь-який паркет, або ламінат не турбуючись про те чи поєднується він з дверима.

 Ще одна причина гармонійного поєднання білих дверей з інтер'єром практично будь-якої кімнати - майже всі житлові квартири оснащені вікнами з білими рамами. А однорідні за кольором двері і вікна - це класика жанру.

 Білі міжкімнатні двері виглядають однаково прекрасно в будь-якій кімнаті будинку: дитячої, кухні, спальні, ванної, вітальні і навіть в офісі.

ЕФЕКТ ЗЛИТТЯ
 Якщо стіни кімнати білого кольору, міжкімнатні двері будуть "розчиняться" в них. Це візуально збільшує простір. Стіна, не розділена візуально дверима, здаватиметься довшою, ніж насправді.

ЕФЕКТ РОЗШИРЕННЯ ПРОСТОРУ
 Світлі відтінки здатні візуально збільшувати простір. Тому, міжкімнатні білі двері - найкраще рішення для невеликої кімнати. Якщо темні деталі здатні обмежити простір, то світлі тони роблять приміщення більш просторим.

 Світлі двері Львів можуть мати, як матову, так і глянсову поверхню. Більш підходящим варіантом для візуального розширення маленького простору вважаються білі двері з глянцевою поверхнею.

 Завдяки глянцевому блиску кімната наповнюється світлом. Ще одна перевага білих глянцевих дверей - більш довгий строк служби через завданих декількох шарів лаку.1 коментар:

  1. Sốầ 포트 나이트 나이트 토토토토토 matchpoint matchpoint bet365 bet365 카지노 카지노 569BET365 - 사설 토토무 신사 놀 토무 신사 신사 토무 신사 놀 검소 토무 검소 토무 검소 토무 토무

    ВідповістиВидалити